Temné dny - Kapitola č.1 - Jmenuji se Calla - část 2/2

22. února 2015 v 22:15 | Kira |  Temné dny
Ahojte :) Chtěla bych se omluvit za mou delší neaktivitu. Bohužel neměla jsem vůbec čas :( :/

(zpátky do reality)


,,Áááá sakra to pálí" z ničeho nic se ze sprchy vyvalila horká voda. Uslyšela jsem smějícího se Jeremy jak spláchl záchod nad moji hlavou. ,, Moc se nesměj , odplata se dostaví brzo ! " pousmála jsem se a nechala jsem se unést dál svými myšlenky.(myšlenky)


,,Dobrý den pane , jsem poctěn že vám můžu pomoct s nováčky. " řekl přívětivě Sam , neuniklo mi že se na mě usmál ,, Jmenuji se Sam a budu vám kdykoliv na blízku , stačí se jen na mě obrátit a ... " ,,Čau , kámo jsem Dev " zařval přes celou místnost Dev když v tom najednou mu Liss vrazila pohlavek ,, Pako ! Neskákej mu do řeči , ehm .. omlouvám se za něho. " řekla Liss , Sam se jen pousmál a řekl ,, To je v pořádku , nic se nestalo " Liss se začervenala a začala se potichu chichotat. ,,S kým jsem to ve skupině. " pomyslel si Dax. Amber se zasmála a vyčkávala jako já dalších pokynů. ,,Takže panstvo , zítra večer je úplněk a lov pro jednoho z vás začne ...... Callo " ,, Co !! " nevěřila jsem co slyším ,, Ano ty , budeš první , po ukončení téhle schůzky ti Sam poví víc , dneska končíme děcka ." Řekl Ezekel a odešel z místnosti , skupina ho poté následovala a odešli. Amber na mě vyplázla jazyk když šel ke mě Sam , neuniklo jí jak se na mě dívá.

,,Ahoj Call dlouho jsem tě neviděla , rosteš do krásy. " řekl a díval se mi při tom do očí. ,, Ehm ..je to možné. " prohodila jsem ,, Takže co tu máme ? " Sam se na mě podíval a pak řekl ,, Zítra jdeme spolu na lov přízraků , taková menší romantika se zabíjením , bereš ? " pousmál se Sam ,, Romantika ? " zeptala jsem se ,, Neboj se Call , trocha humoru neuškodí , takže zítra před tvým domem ? " ,, Mám snad na výběr ,, ,, Bohužel ne " zasmál se a odešel z místnosti. ,, Same ?! " zařvala jsem....ale odpovědi se mi už nedostalo.

Na druhý den když se začalo stmívat vyšla jsem z domu a u branky stál vysoký kluk se světle hnědými vlasy a modrými oči , byl to Sam. ,, Ahoj Call , už tu na tebe čekám , máš věci co ti dal mistr ? " ,, Ano mám. " odpověděla jsem a šla přímo k němu , lekla jsem se protože mě objal , cítila jsem z něho vůni rozkvetlých květin , v jeho objeti jsem se cítila v bezpečí , naplňovalo mě to jistotou ,, Jsem tak rád že tě po dlouhé době zase vidím . " řekl a pustil mě. ,, Em .. no .. já ...taky ..." nedokázala jsem ze sebe vydat souvislou větu ,, Sakra Callo co to s tebou je !! " řekla jsem si v duchu , tenhle pocit jsem nikdy u nikoho necítila. Opustila jsem myšlenku když jsem zjistila že se na mě celou tu dobu dívá. ,, Vyrazíme ? " zeptal se ,, Jistě , a kam že to jdeme ? " jen se usmál a chytl mě za zápěstí a já ho následovala.

Došli jsme k lesu nedaleko našeho města , byla to ta část lesu která byla na mapě vyznačena červeně. ,, Takže Call , našim úkolem je držet přízraky od našeho města co nejdál ale poslední dobou jich je čím dál víc a proto musíme posilnit naše hlídky lovců , když se přiblíží musíme je zabít , je ti to jasné ? " ,,Neboj se já už pár těchto stvůr zabila. " řekla jsem vážně ,, Nepochybuji o tvé síle ani schopnostech , ale vždy ti budu na blízku ." řekl a usmál se , ale jeho smích z ničeho nic vymizel když se vdáli ozval křik , křik přízraků ,, Jsou tu , dej si masku a plášť , honem ! " řekl trochu ustrašeně Sem a nasadil si masku.

Plížili jsme se v křoví , lovci jsou vycvičeni aby se plížili co nejtišeji a nepozorovaně a zabíjeli svou kořist rychle. Vylezli jsme do koruny jednoho stromu , odtud jsme měli dokonalý výhled na krajinu. Ucítila jsem Samův dotek na rameni , když jsem se na něho podívala ukazoval před sebe , z počátku jsem nic neviděla ale když jsem se zadívala víc byl tam velký stín a hýbal se , nepochybně to byl přízrak. Tyhle temné nestvůry mohl vyvolat jedině démoni nebo zakázanými rituály. Vypadali jako velké černé stíny , přízraci měli velice ostré drápy na rukou a jejich ukrutný řev vás dostane do bezvědomí pokud nemáte očarované masky , jako my lovci. Zabít je šlo jedině očarovanými zbraněmi ale za podmínkou že je trefíte do srdce nebo do hlavy. Kouzla byli více účinnější ale riskovali jste svoje utajení a místo jednoho přízraku jste mohli být obklopeni a stovky těchto bestií z temnot.

Podívala jsem se na Sama a ten se měnil v oblak kouře, a pomalu se blížil k přízraku zády, sjel rukou pomalu ke svým dýkám a připravil se zabít nepřítele , šlo to až příliš hladce když se najednou za mnou zjevil přízrak a ukrutně na hlas zařval. Sam se na mě otočil. Přízrak který stál před Samem se okamžitě připravil na útok. ,, Same , přízrak ! " zařvala jsem a uskočila jsem drápům nepřítele. Sam aby vykryl útok se proměnil v kouř a zjevil se za zády přízraku a rychlým útokem zasáhl přízrak do hlavy , přízrak vydal písklaví zvuk a zmizel jako pára. Sam se rozběl směrem ke mě. Přízrak stál přede mnou a prohlížel si svou kořist. Cítila jsem v sobě jak mi vře krev tím vzrušením a touze po boji, celá jsem se natčením třásla.


Sjela jsem rukou po meči a vytasila jej na protivníka. Přízrak neumí mluvit ale přišlo mi jakoby se zasmál. ,,Uvidíme kdo se bude smát , zrůdo. " řekla jsem a rozběhla jsem se přímo k němu. Přízrak zaječel a vytasil své drápy přímo na moji hlavu , bohužel nebyl tak rychlí jako já , rychlostí blesku jsem byla před ním a přímou ranou jsem mu probodla srdce. Pousmála jsem se z té radosti vítězství. Přízrak se vypařil. Mé tělo se ještě chvělo a chtělo dál bojovat.


,, Vedla sis výborně Call. " otočila jsem se a zjistila že Sam je za mnou a usmívá se. Jeho hlas mě probral ,, Bylo to snadné jako facka. " řekla jsem ,, Co bude dál ? " ,, Popojdem dál a budeme hlídat. " řekl Sam ,, Pojď za mnou. "

Šli jsme ještě hlouběji do lesa , a vylezli jsme na nedaleký kopec. Byl odtud výhled až na naše město. ,, To je krása. " řekla jsem a sedla si ,,To je ." řekl Sam a sedl si blízko mně . ,,Doufám že už bude klidná noc. " řekl Sam a podíval se na mě ,, V měsíčním světle si tak krásná. " když jsem se na něho podívala díval se na mě a usmíval se ,, Cha .. neboj se , ne jen teď ale pokaždé když jsem tě viděl. " nevěděla jsem co mu mám na to říct když v tom se ke mě přiblížil, podíval se mi do očí , chytl mě jemně za bradu a přitáhl si mě k sobě. Naše rty se spojili. Polilo mě horko , mé tělo se začalo chvět a ovládla mě obrovská touha oddat se svému tělu , ať následuje svoji touhu po poznání. ,, Callo co to sakra děláš ! " něco ve mě zařvalo ať toho nechám , okamžitě jsem otevřela oči a odtrhla se od Sama. ,, Call promiň já .. " ,,Ne ty promiň....já......" nevěděla jsem co mu mám říct jedna část těla po něm toužila , cítila jsem se tak dobře , v bezpečí v jeho náruči , ale druhá půlka si ho chtěla nechat od těla.(zpátky do reality),,Callo , co tam tak dlouho děláš ?! " zařvala máma ,, Dojdi si pak pro jídlo ." ,, Neboj už jdu ! " zařvala jsem. ,,Tahle vzpomínka na Sama mě vždy vyvedla z míry , tenhle den změnil mé city k Samovi , cítím se slabá když nejsem sním.Od té chvíle naše hlídky byli neobyčejné , nebylo to jen zabíjení přízraků , bylo to něco víc .Nebo snad je to jen moje slabá chvíle. Na otázku najdu odpověď asi až později , nesmím se zabývat tímhle , musím se soustředit na misi která mě čeká , jsem vůdce skupiny č.17 a nezklamu." pomyslela jsem si , oblékla jsem si čisté oblečení a šla jsem se pomalu připravit na noční hlídku která mě čeká. Hlídku se Samem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama