Temné dny - Prolog

30. ledna 2015 v 12:05 | Kira |  Temné dny

Cítila jsem ho, nebyl pochyb , byl stále na pohybu....Zastavil se. Skrčila jsem se v křoví a sledovala temný stín kráčející po lesní mýtině. Nespouštěla jsem z něho oči, když v tom jsem ucítila lehké zachvění za mými zády, cítila jsem jak se za mnou zhmotňuje stín , rukou jsem pomalu sjela po meči a připravila se na usmrcení protivníka , když jsem uviděla JEHO. Kluk v černém plášti a maskou lovce na obličeji.,,Vylekala jsem se. " zašeptala jsem. Jmenoval se Sam. Byl lovec , lovec přízraků jako já , znám ho už od akademie. Sam si sundal masku a škodolibě se na mě usmál. Doufala jsem že přízrak nás neslyšel ale mýlili jsem se..zmizel. ,,Kruci." zaklela jsem ,,Kvůli tobě ! " ,, Omlouvám se Call , ale chtěl jsem ..." nestihl ani doříct větu když v tom za mými zády vyletěl přízrak s vytasenými drápy , připraven nám roztrhat duše na kusy až z nás zbude jen prázdná lidská schránka.

Okamžitě jsem vytáhla meč a vrhla se na nepřítele. Sam uskočil. Přízrak se ohnal svými drápy přímo na mou hlavu , nepovedlo se mu to , vykryla jsem jeho útok mečem a připravila se na proti útok, ale než jsem se napřáhla tak se vypařil jako pára a místo přízraku stál Sam, v ruce měl dýku. ,,Už zase se předvádíš. " řekla jsem velice naštvaným hlasem, Sam se jen usmál , dal si masku na obličej a zmizel ve večerní tmě. Chtěla jsem mu ještě něco říct ale nestihla jsem ze sebe vydat ani hlásku , vzteky jsem praštila do stromu otočila se zády. Opřela jsem se a zadívala se na noční oblohu , byla to krásná noc , noc lovu.

Mé kochání nevydrželo dlouho když jsem uslyšela v dáli křik přízraků ... bylo jich spousty ale něco mi na tom nesedělo , bylo cítit něco temného , temnějšího než přízraci nebo duchové....byli to démoni. Krev mi vřela vzrušením po boji ale musela jsem ustoupit a zmizet co nejdříve to šlo. Něco nebylo v pořádku. Něco temného se dalo do pohybu, toužící po moci , plné nenávisti a nicoty.


Ps: Dole je pro mě důležitá anketa S vyplazeným jazykem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám vydávat kapitoly postupně nebo všechny najednou které jsem dala na první blog ?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama